O NÁS

Miliardovou investici ze zdrojů Evropské unie v podobě dvou budov:
Univerzitního zázemí sportu a behaviorálního zdraví a Klastru umění a designu.

Nový městský kampus je další krok, který posune Ostravu mezi přední evropská studentská města a udrží mladé v regionu.
V kampusu se budou vzdělávat noví trenéři, učitelé, produkční, grafici a hudebníci.

Pro studenty se v City Campusu otevřou špičkově vybavená pracoviště digitální grafiky, hudební studia s vynikající akustikou a moderní sportoviště a diagnostické laboratoře včetně krytého běžeckého oválu.

Svět sportu a umění zde propojuje živý prostor s širokým pobytovým schodištěm mezi oběma budovami.
Těšit se můžete na sportovní, kulturní a popularizační akce, které se tu budou pravidelně konat.

City Campus je otevřený veřejnosti, zajít si sem můžete na výstavu, koncerty, zasportovat si nebo se jen projít po střeše budovy sportu s výhledem na panorama Ostravy.